| Razvanel93 a întrebat:

Salutare!
A comandat cineva Modafinil in Romania de pe acel site care il vinde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Salut,
eu personal nu am comandat DAR iti pot spune ca inainte de Modafinil este Piracetam-ul ( culmea un produs romanesc inventat de romani ) ca si o personala recomandare. PS: il poti lua de la psihiatrie pe baza de reteta sau daca cunosti pe cineva la o farmacie.

| VasileDumitrescu a răspuns:

Total eronat raspunsul lui,, dinaprilie,,! Ca se incadreaza la categoria de nootropic atat modafinilul cat si piracetamul e altceva cu faptul ca efectele si potenta sunt diferite!
Modafinil poate fi comandat de pe: https://nootropiceromania.com/......-de-munca/ unde dealtfel poti sa aflii mai multe despre el!

Eu pe de o parte iti recomand Mind Lab Pro care este sigur de utilizat pe timp indelungat! https://nootropiceromania.com/......nootropic/