| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Salutare am 16 ani si de 2 ani dupa multe atacuri de panica datorita consumului de etnobotanice ( m-am lasat de ele si de tigari acum 2 ani, ma prosteam pana mi-a venit mintea la cap) am avut respiratie ingreunata din 2016 august pana in momentul de fata,dar tin sa mentionez ca de ceva timp am o respiratie suieratoare doar seara cand ma pun in pat,si dimineata inainte sa ma spal pe fata si sa sulfu nasul,dimineata cand suflu nasul tin sa mentionez ca am mucus cu sange (cateodata),simt ceva la plaman niste furnicaturi,amorteala mica (cateodata),respiratia ingreunata este doar cand stau cu gandul,cand ies pe afara,ma plimb cu baieti,cu masina, nu am nimic. Stie cineva ce poate fi? Sau o fi doar in capul meu, datorita atacurilor de panica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ti s-a raspuns de n ori la intrebarea asta. Cel mai probabil ai anxietate. O singura vizita psiholog/psihiatru te va lamuri.

| ALGator a răspuns:

Foarte improbabil să ai ceva la plămâni din cauza asta. Dar pentru confirmare trebuie să mergi la doctor.

Răspuns utilizator avertizat