| YXMan a întrebat:

Salutare!
Am avut o plomba, care incepea sa se carieze. Am fost la densit, mi-a curat-o si mi-a plombat-o. Dupa ce am ajuns acasa si incepea anestezia sa treaca, ma durea din ce in ce mai tare, asa ca am mers i-ar la dentist, si, in final, mi-a scos nervul. In timp ce incerca sa-l scoata, s-a rupt un ac intr-unul dintre canale, s-au cel putin asa mi s-a spus. S-a uitat, si a incercat sa-l scoata, dar a spus ca nu e acolo thinking, adica nu-l vede... mi-a pus o pasta si a acoperit cu un strat. ma rog, neimportant.
Asta s-a intamplat ieri.

Maine, am sa merg sa-mi fac un film, iar daca acul va fi acolo... ce se va intampla? Imi voi pierde maseaua?straight face Deci eu platesc o plomba, si-mi pierd maseaua... ceva normal!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlaBalaPortocala123 a răspuns:

Pai daca ti-o pierzi o sa poti sa-ti pui alta... Sau faci o plangere pentru ceea ce ti-a facut dentistul.