| Aciuan_Bogdan_1987 a întrebat:

Am niste dureri de spate de vreo 3 luni. Am mers la medic si mi-a spus ca am scolioza. Mi s-a spus ca am nevoie de infiltratii. Din cate am auzit eu infiltratiile sunt dureroase. Este adevarat? Sunt dureroase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
La fel am avut si eu, dureri mari in zona lombara si cervicala chiar mi s-a spus ca am inceput de hernie de disc...
Am fost la un chiroterapeut, am facut niste exercitii pentru spate si uite ca astazi dupa aproape 2 luni nu mai am asa dureri mari de sparte, intr-adevar nu mi-a trecut in totalitate dar macar nu mai este de asemenea gravitate.
Intereseaza-te sa vezi daca la tine in oras este un CHIROTERAPEUT.
La infiltratii n-am ajuns, sorry dar nu stiu sa-ti spun.
Sanatate!

| kiri11 a răspuns:

Citeste mai multe informatii despre suplimentul flexa plus, este indicat durerilor colanei vertebrale si articulare, poate te ajuta happy