| Olariu_Adelin_1996 a întrebat:

Am o problema, nu știu dacă ați mai pățit careva,dar am observat de câteva zile,că am o problema la penis. In partea dreapta, pe lateral mi-a apărut sub piele că un fel de os moale, nu mă doare, foarte puțin doar. Când pun mana pe el, in zona aceea? Ce ar trebui sa fac? E cazul de un medic sau e ceva de moment!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Am ras de m-am prapadit! laughing
Ti-au crescut oase pe cuculet, asa-i?
De ce nu arati tatalui ce ai, ca sa-ti explice el cum sta treaba cu "osul" penisului si erectia?
Este trist ca ai tai nu s-au ocupat de tine pana acum, sa-ti explice ce se intampla cu corpul tau la varsta adolescentina.