| Andrei095gmr a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare mai delicata.
De ceva timp mi-au iesit pe penis niste vase de sange sparte de culoare mov si cativa muschi foarte subtiri care sunt la vedere (nu stiu daca sunt muschi),exista ceva durere si parca la baza e schimbata putin culoarea plus penisul este foarte moale,mai ales in stare flasca, in stare erecta nu e chiar asa moale.
Ce se intampla, ce pot avea?
Nu m-am lovit nicaieri, e asa cam de 2 saptamani aproape

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De cate ori te masturbezi pe zi?

| Andrei095gmr explică (pentru darrio2007):

In ultimul timp destul de rar.
De cand a aparut durerea si disconfortul, deloc

| dannyel86 a răspuns:

Daca problema persista, apeleaza la un urolog. Poate fi vorba de o infectie care impune un tratament medicamentos.

| Dana2103 a răspuns:

Mergi la un urolog urgent

| Cksihja a răspuns:

De la o infecție care poate duce la amputarea lui la un accident vascular. Probabil îl stângi prea tare.