| Xshade a întrebat:

Salutare! Am si eu o intrebare, uneori imi place sa ies din casa fara chiloti pe mine (sunt baiat) pentru ca ma simt mult mai confortabil si lejer, credeti ca poate sa afecteze intr-un fel sau altul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti imaginezi cum miros pantalonii aia a pipi si caca?
ca tot ceea ce se scurge din penis in loc sa ajunga in chiloti, acum ajunge pe pantaloni, care se pateaza si miros foarte urat a urina, treaba mare si sperma.

| sierra1 a răspuns:

"es din casa fara chiloti...credeti ca poate sa afecteze"

nu știm ce ai in gând dar acum iarna, n-are de ce dar ce te faci vara când umbli in short?

| Xshade explică (pentru sierra1):

Se vede se vede aia e laughing

| iulia0514 a răspuns:

Nu știu dacă te afectează cu ceva dar vezi tu viata e imprevizibila ce te faci dacă ți se rup pantaloniihappy

| Xshade explică (pentru iulia0514):

Ehee, apropo de asta laughing daca se vede mai evident prin pantaloni crezi este ciudat sau cv?

| darrio2007 a răspuns (pentru Xshade):

Deci motivul ca iesi fara chiloti pe tine este faptul ca vrei sa ti se vada instrumentul? De obicei fac asta cei care nu se bazeaza pe instrument, la o adică.

| Xshade explică (pentru darrio2007):

Nu este neaparat asta motivul, in primul rand ma simt mai confortabil dar nu ma deranjeaza nici daca iese scula mai mult in evidenta?

| iulia0514 a răspuns (pentru Xshade):

Din punctul meu de vedere Da e ciudat! Stai liniștit ca oricum iarna nu o sa iasă în evidenta dacă nu ai lenjerie intima la frig se micșoreazălaughing deci o sa fie mai rau ca cu lenjerie! Dacă chiar vrei să-ți etalezi instrumentul ia-ți chiloți cu push-up dar ai grijă la mărime că dacă lași impresia că ești mai dotat decât ești în realitate s-ar putea să dai de necaz! laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Xshade):

Este confortabil, de acord cu tine. Dar dupa ce urinezi, neavand chiloti, se va vedea umed in față. Este inevitabil.
Asta nu da prea bine la imaginea ta, fiind pe strada.

| paul123paul123 a răspuns:

Este corect sa mergi asa nu vor fi probleme