| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am un cucui in cap de o saptamana. Treaba e ca nu m-am lovit si nu stiu cum a aparut. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Un cucui nu apare singur din senin fără motiv.
Ori te-ai lovit fără să îți dai seama ori e o problemă de sănătate.
Prezintă-te la medicul de familie și vezi ce spune.

| Sonia822 a răspuns:

Poate safie nimic, sau ceva foarte nasol. Investigheaza. Eu sper sa nu fie nimic happy Mergi la medicul de familie.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci cat mai rapid la un consult, exista sanse sa fie ceva grav cum ar fi un chist.