| TnyBZ a întrebat:

Are cineva o metoda pentru acasa, pentru a scapa de acest gen de negi, metoda care i-a si reusit cuiva?
https://i.postimg.cc/qJg1HbjG/IMG-20190211-150418.jpg
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nici nu ma uit la ce ai. E periculos sa faci ceva acasa. Mergi la medic!

| gaby5995 a răspuns:

Eu am avut de mai multe ori. Daca dau mana cu cineva care are, până seara îmi apare și mie.
Am dat cu oțet sau cu rostopască. Trebuie să știi ca nu a trecut imediat.

| TnyBZ explică (pentru gaby5995):

Exact asa i-am luat si eu, am dat mana cu cineva cu care avea si in 2 saptamani mi-au iesit 3, doar pe mana dreapta.