| utilizator123456789012345 a întrebat:

As avea si eu o intrebare, am gasit un vape, destul de bun, Eleaf iStick Basic, la mana a doua si as vrea sa va intreb daca merita sau nu cumparat la mana a doua sau daca merita sa cumperi un vape la mana a doua (in general).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă poți sa te întâlnești cu omul care îl vinde și sa îl testezi atunci merita, dar dacă vrei sa îl cumperi prin posta sau curier poate fi stricat sau sa nu funcționeze cum trebuie

| utilizator123456789012345 explică (pentru anonim_4396):

Pai ma intalnesc cu omul, si il testez acolo.

| Gimi11112 a răspuns:

In principiu conteaza norocul pe care-l ai. Poti atasa un link sa-l pot vedea?