| cascadoryes a întrebat:

De ceva vreme, in unele dimineti ma trezesc cu intepaturi in zona inimii, dureaza doar cateva secunde si se opreste, dar asta nu in fiecare dimineata, odata la mai multe zile. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| lilica06 a răspuns:

Buna!
Protectia Consumatorului este atunci cand achizitionezi un produs si nu esti multumit de el, iar ANPC este Administratia Nationala a Protectiei Cosumatorului.In caz ca firma de la care ai achizitionat produsul de care nu esti multumit nu iti inapoiaza banii, ANPC iti va sari in ajutor si vei primi banii inapoi happy Sper ca te-am ajutat