| Marko556 a întrebat:

Salutare, de curând m-am angajat la un fast-food și trebuie sa fac analiza aia la scaun, doar ca îmi este rușine sa merg cu ea, se mai pot face și alte analize în afară de aia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Coprocultura este obligatorie in industria alimentara. Nu o poti inlocui. Rusine? Ce e aia? Gandeste-te ca trebuie facuta la 6 luni. Mii de borcanele sunt acolo, stai linistit

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tie ti-e rusine sa il duci?
Dar de tipele alea, care au facut scoala ca sa lucreze cu nasul in el, ce parere ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce sa te rusinezi, in primul rand face parte din meseria lor si in al doilea rând sute de oameni le dau probe de coprocultura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine. Pentru cei care lucreaza acolo, tu esti doar un pacient ca oricare altul. Si da, se mai pot duce si probe de urina.

| TheGentleman a răspuns:

Ți-e rușine? rolling on the floor

Dar de veterinari, care trebuie să bage mâna-n curul pacienților pentru a extrage probele necesare ce spui?

Răspuns utilizator avertizat
| M1989 a răspuns:

Este ceva normal, nu trebuie sa te rusinezi, gandeste-te la cei care se opereaza de hernie inghinala, hemoroizi...si alte cele.