| TnyBZ a întrebat:

De vreo saptamana si ceva, am si eu o problema, si vreau sa ma lamuresc. Intr-o dimineata am avut o durere de gat, care m-a tinut 2 zile, iar apoi a disparut durerea de gat si a inceput sa imi curga nasul. Tocmai de atunci si pana acum, imi tot curge nasul, de o saptamana si cateva zile, dar tot ce suflu din nas nu este niciodata galbui, este transparent si spumos, uneori alb. A doua problema este ca, acest mucus din nas imi curge in gat, si expectorez mai mereu din aceasta cauza. Ce ar putea fi? Stiam ca la sinuzita, mucusul este galben si d-asta ma indoiesc in privinta sinuzitei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Este o raceala.Bea teraflu si mergi la un consult medical unde iti va da un tratament