| DInu_CYp_1988 a întrebat:

Salutare.Dintre cei care au luat si cunosc efectele, Lecitina are cumva efectul cafelei si anume acela de a nu putea sa adormi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Teoretic nu are efect identic fiindcă nu are cofeina dar te poate energiza măcar puțin dar nu că cafeaua, de aceea se recomanda sa iei lecitina dimineața sau la prânz Succes!

| danbnz a răspuns:

Nu.

| aimullah123 a răspuns:

Nu sunt sigur pentru ca eu nu am simtit un astfel de efect dar medicul mi-a recomandat sa iau dimineata

| VasileDumitrescu a răspuns:

Lecitina este un supliment foarte slab! Iti recomand modafinil pentru memorie si atentie dar cel mai important pentru stare de veghe! O pastila te tine treaz minim 15 ore!
Citeste mai multe aici https://nootropiceromania.com/category/modafinil-2/