| DiacuPaul a întrebat:

Salutare. Imi puteti recomanda un centru veterinar pentru analize in Targu Mures?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nistor12 a răspuns:

Clinica veterinara R&R

Cabinet Veterinar Targu mures reprezinta pagina unde puteti gasi informatii despre Clinica veterinara R&R - Veterinarul Veterinar Targu mures.

Clinica veterinara R&R s-a infiintat din dragoste pentru animale si nevoia lor de a dispune de tratarea necesara, precum cea a oamenilor. Aici animalutele dvs dispun de toata dragostea si atentia noastra, dar si tratarea de care acestea au nevoie, oferindu-va o gama variata de servicii. Cabinetul nostru veterinar este deschis si va asteapta impreuna cu animalutele dvs. de companie pentru consultatii, tratamente, vaccinuri, toaletare canina si felina, analize, identificarea electronica a animalului prin microcipare, sterilizare, operatii chirurgicale, etc.
Servicii
Tratamente
Medicamente
Hrana si accesorii pentru. animale
Vaccinari
Deparazitari
Chirurgie
Cosmetica
Sfaturi nutritie si crestere animale.
web:www.veterinarul.com/targu-mures‎