| Lukasz a întrebat:

Salutare!
Joi am fost lovit la fotbal, mai exact mi-am luat un sut peste unghia mare de la piciorul stang, problema e ca aveam probleme cu acea unghie, iar acum s-a invinetit ( putin ) in partea stanga jos, problema e ca degetul mi-e putin umflat si nu prea pot merge si pe la inceputul lunii iunie am competitie la fotbal.
Mama mi-a spus ca e imposibil sa-mi treaca pana atunci, dar nu stiti voi ceva metode?
Imi va cadea acea unghie si daca da, cam in cat timp?
Si daca merg la medic, mi-ar putea face ceva? Mor de durere, simt ca imi pulseaza si ma doare tot piciorul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Roberrt21 a răspuns:

Salut, ceva de genul am patit si eu cu o unghie tot de la picior, da o sa iti cada dar in cat timp nu stim asta, probabil o sa iti cada cand se va invineti toata, cel putin asa a fost la mine, ai putea merge la doctor o poate scoate el sau sa puna ceva acolo. Oricum el va stii mai bine ce e de facut