| Xmaxfarcas a întrebat:

Salutare lume!

Ce parere aveti de pasta de dinti AP24?
Se spune ca inalbeste dintii! Chiar asa este?
Alte paste de dinti care albeste dintii care mai sunt.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| litere123 a răspuns:

Nu e o pastă de dinți "wow", părerea mea.
Aș recomanda pasta de dinți Sensodyne, e cam scumpă, însă te asigur că e foarte bună. Protejează dinți, oferă albire și luciu, dar ii și curăță perfect.Pretul unei astfel de paste este în jur de 10-20 de lei.
Take care!

| Xmaxfarcas explică (pentru litere123):

Sensodyne si mai cum?

| litere123 a răspuns (pentru Xmaxfarcas):

Sensodyne repair and protect

6 răspunsuri:
| mngzx a răspuns:

Colgate Total Whitening

| Daniel_Onofrei_1990 a răspuns:

Am inteles ca nu este chiar bun, nu am testat-o, dar am vazut niste pareri din intamplare si spuneau ca este cam scumpa si nu face banii. Acum depinde si cat se galbeni ii ai, si de dantura ta, poate dintii tai se albesc mai greu.

| Xmaxfarcas explică (pentru Daniel_Onofrei_1990):

E scumpa asa-i este 50 lei! eu mi-am comandat-o sper sa se merite...in caz ca nu merita dupa iau altceva

| Al1na61 a răspuns:

Incearcă Colgate Max White, pe mine m-a ajutat.