| Andru_Alex_1989 a întrebat:

Salutare oameni buni. Unde gasesc si eu in Pitesti un magazin in care sa pot cumpara bete de bambus pentru masaj anticelulitic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| orientalmed a răspuns:

In toata Romanica gasesti doar doar un magazin in Iasi, care livreaza online bete de bambus. functioneaza.
http://www.produsemasaj.ro/bete-bambus-masaj/
Mai era unul prin Bucuresti dar nu stiu daca mai
dar pentru celulita recomand mai mult ventuzele pentru masaj anticelulitic din silicon, cu rezultate clare. Si spun din experienta pentru ca sunt medic si ocazional am facut si masaj de drenaj limfatic si se vede clar cum netezeste pielea.
pe http://www.produsemasaj.ro/ventuze-pentru-masaj/