| anonim_4396 a întrebat:

Salutare sunt baiat si am parul putin dar putin de tot cret si vreau sa nu mi se faca cret ca sa il pot aranja cu ce ma sfatuiti sa ma spal pe cap sau daca pot folosi vreo masca de par ceva. dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

:-s Daca ai parul cret asta e nu ai ce sa ii faci straight face Si te faci de ras bai omule zicand ca esti baiat si vrei masca de par ceva =]] Thoamne. Funda ca m-am obosit sa iti raspund ca alti nu iti vor mai raspunde

| FantasyNight a răspuns:

In locul tau nici nu as vorbi ca poate tu te tunzi cu un nr pe tot capul si sunt multi care folosesc ceara balsam si altele asa ca tineti sfaturile de rahat pentru tine