| DEADON a întrebat:

Am de vreo 2 zile o durere in piept, mai ales cand tusesc..ma zgarie in gat. Prima zii am suportat dar a doua zii ma lua durerea si cand ma ridicam din pat.Tin sa precizez ca ma doare capu' si sunt ragusit. In rest nu am probleme cu amigdalitele. nu sunt umflate sau ceva.Dar mereu mi-e frig. si chiar daca port sosete groase si geaca pe mine. Ajutati-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhiteandBlack45 a răspuns:

Probabil ai o raceala mai puternica du-te la medic pentru a te trata. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai contactat o raceala. Un control la medic ar fi binevenit.

| Fetitzacekurai a răspuns:

In loc sa intrebi pe TPU, ai putea mai bine sa te duci la medic. El sigur ar sti ce problema ai de fapt...