| alexmihailul a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutor cu o problema deci in urma cu un an aveam dureri in piept asa din cand in cand in partea stanga trebuia sa stau putin nemiscat si imi trecea pana cand am fost la doctor si mi-a dat calci de atunci ma doare mai tot timpul in partea stanga dar si in partea dreapta mai rar ma doare doar in parte din fata si in mijlocul pieptului si nu stiu ce sa fac helppp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SpyG a răspuns:

Pai daca fumezi e de la aia, ar trebui sa te lasi de fumat daca nu fumezi, atunci inseamna ca totul pleaca de la inima.

| Andrei152001 a răspuns:

Incearaca sa faci sport! Daca durerile continua eu zic sa te duci la doctor!

| alexmihailul explică (pentru Andrei152001):

Am fost si la inima au spus ca nu am nimic e perfect sanatoasa am facut analize de 5 mil

| Andrei152001 a răspuns (pentru alexmihailul):

Atunci! Probabil muschii!