| xFarmer a întrebat:

Am o intrebare urgenta,simt ca mor, nu mai rezist, mi'e rusine de imi vine sa intru in pamant.
Cam de aproximativ 2 ani de zile,am o problema foarte grava,mi se intampla aproape zi de zi,ma trezesc,fac un dus,ma spal foarte bine la subrat, ma dau cu Men and speed stick si dupa ce imi iau tricoul pe mine, cam in jur de 15-40 min transpir ca o vaca,mor simt ca intru in pana mi'e rusine sa mai stau pe langa cineva...
Am incercat si cu un produs foarte scump,cumparat din America,special pentru problema asta, nu merge deloc, tot asa....nu stiu ce sa mai fac, am incercat si cu bicarbonat, nu exista remediu...va rog din suflet spuneti'mi ce este de facut.
P.S : fac 19 ani pe 31 iulie...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cate kilograme ai? S-ar putea sa ai un dezechilibru hormonal.

| TaviSMURD a răspuns:

Draga mea este o simpla dereglare hormonala care se intalneste tot mai des in sezonul cald. Sa trateaza individual in urma unor analize desi este posibil sa fie ceva temporar. Oricum pentru siguranta ta mergi la un medic specialis si iti va indica exact ce ai de facut. Oricum teratamentul ti-l va da medicul si in nici un caz sa nu incerci metodele ala "homemade" gen sa te dai cu bicarbonat sau alte rahaturi... aste nu ajuta ba din contra. Succes.