| M1hai a întrebat:

Salutare TPU Am o mare problema, ma doare bratul drept de mor cand fac miscari bruste, nu am febra musculara, pe mine ma doare in interioarul bratului in partea superioara aproape de umar sad ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O deplasare, ar trebui să vezi un medic, mai ales dacă cumva trosnește sau te doare când vrei să o ridici la verticală.

1 răspuns:
| karsivan a răspuns:

Poate fi o inflamatie a articulatiei ( artita) sau pur si simpu o nevralgie de la un curent, la medicul de familie o sa iei trimitere la radiografie si la medicul ortoped, acolo se va rezolva.