| Mihai314 a întrebat:

Salutare TPU! As dori sa incep sa iau pastile pentru memorie pentru ca invat pentru admitere, o am peste 2 luni. Am mai luat in trecut memoplus si inca ceva dar nu mai tin minte, mai demult. nu mai stiu cat m-au ajutat si cat nu. Acum as dori sa iau ceva ce e mai bun si ce recomanda mai multa lume. Imi poate recomanda cineva ce sa iau? Care sunt mai bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Nucile, ciocolata neagra, eventual bilobil e mai eficient decât memoplus, am testat eu, e bun și pentru stările depresive.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu esti interesat sa inveti, poti lua orice pastila.

| sierra1 a răspuns:

"Am mai luat in trecut memoplus si inca ceva dar nu mai tin minte"

păi vezi că n-ajută? nu mai ții minte...

Medicamentul ideal e: repetiția. Repetiție până obosești, ăla e!

| bookofknowledge a răspuns:

Cebrium și Mentevital sunt destul de bune, eu asta iau pentru examene, la ce dai admitere?