| baiatulxboyx a întrebat:

Azi am mancat o inghetata dinaceea Joe cu capsuni in interior, blat de ciocolata si lapte si avea cam 150 de kcal. Cand am ajuns acasa am mancat legume multe cu orez cu putin soia si un iaurt 0% grasime, iar mai incolo o sa ma duc la fotbal o ora si ceva...Sunt foarte ingrijorat din cauza acelei inghetate, deoarece si ieri am mai mancat una si azi una si mie sa nu imi afecteze eforturile la sala, deoarece fac si sala pentru cresterea in masa musculara.Astazi sunt in ziua pauza ca am facut 2 zile la rand, dar am lucrat muschi diferiti si azi am o zi pauza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Hai ma ca o inghetata mica nu strica.trebuie si ceva dulce. trebuie sa mananci proteine multe nu? sau c?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti obsedat...ce naiba sa patesti de la un flreak de inghetzata-n-ai ce