| Lora8888 a întrebat:

Salutare,TPU. De cateva zile ma doare ovarul stang, iar in timpul ultimei menstruatii m-a durut burta extrem de tare, mentionez ca am mai avut dureri tot la ovarul stang, ca si cum s-ar desprinde ceva acolo. Ce poate fi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai chist sau ai fost răcită? Numai un control medical la ginecolog te va putea diagnostica, noi nu sunte m medici, du te la medic nu este bine sa stai asa, poate fi un inceput de ceva dar ce, numa la medic o sa aflii, ce varsta ai? Sănătate multă.

| itsbritney a răspuns:

Poti avea un chist pe ovarul stang, stiu ca acestea trec si fara tratament dar poti face si un control sa fii sigura de ce ai