| TheDrink a întrebat:

Salutare TPU de ceva vreme câteodată mă doare partea dreaptă deasupra piciorului și testiculul drept... imi e frică foarte tare sunt speriat...(durerile nu sunt mari e mai mult ca o jena ca o ciupitură )
Trsticulele sunt normale nu.s umflate sau ceva.(mi-a zis și tatăl meu ).
O să ma duc la un control dar vreau să aud de la voi... îmi e frica tare daca rămân infertil sau am ceva mai grav de atât?
P.S : durerea/jena nu.s încontinu doar uneori și nu e foarte mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mergi si fa un consult. Poate ai apendicita.

| anonimaalee29 a răspuns:

Poate ai apendicita, daca durerile nu trec fa un ecograf abdominal.

| TheDrink explică:

Am aflat că de fapt așa e normal pentru că odată cu pubertatea apar și durerile p.s am 15 ani.