| MenInShadow a întrebat:

De data asta fac o pauza din raspunsuri si vin si eu cu o intrebare legata de sanatate. NU POT sa mananc nimic. Nu imi este greata de mancare sau ceva de genul, dar orice as manca, ma deranjez la stomac.
Am incercat de toate, ciorba, mancaruri mai "speciale", ceva cu orez mult, nu pot, stomacul meu nu accepta, mananc, apoi dupa vreo ora, trebuie sa ma duc la toaleta foarte des (diarie), si asta se intampla mereu de ceva timp.
Nici la scoala nu mai pot sa ma duc, pentru ca ma apuca durerile cand ma astept cel mai putin, si doare destul de rau.
Acum, daca puteti sa-mi dati un sfat ceva cam ce as putea sa fac. Nu o sa ma duc inca la spital, cel putin pana nu incerc ceva care sa ma lase sa mananc. Pastile am luat destule, dar degeaba.
Deci, ce as putea face ca sa scap de chinul asta, sa pot si eu sa mananc ceva fara sa-mi fie frica ca daca plec de acasa o sa ma apuce durerea de stomac si direea pe drum.
Multumesc.
Scuzati greselile gramaticale!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Mancare