| NaturalLl a întrebat:

De la Paste fac controale, ecografe regulat, din 2 in 2 saptamani. Am probleme cu fierea (care e in partea dreapta sub coasta) si nisip la rinichi (care, la mine se elimina tot prin partea dreapta). Mereu cand simt durere ma gandesc numai la apendice. Doctorul mi-a spus de 8 ori până acum ca nu e vorba de asa ceva. Mai are rost sa imi fac griji pentru treaba asta sau sunt doar pr*st?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Doctorul mi-a spus de 8 ori până acum ca nu e vorba de asa ceva."

ascultă-l, știe ce zice