| Al3xStoica a întrebat:

Din nefericire am avut un accident in urma căreia m-am ales cu o fractura de femur și tibie, la ambele mi-a fost introdusă o tija zavorata, vreau sa știu dacă a mai avut cineva probleme de genu....as dori sa merg cât mai repede...
Momentan am 3 săptămâni de la ultima operație de femur, încă nu pot îndoi de la genunchi....maxim 45 de grade și simt ca ma tine...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

CIteste despre campii magnetici mai multe. Ar putea sa fie un ajutor in problema genunchiului tau. De asemenea iti recomand si banda magnetica knee active, despre care de asemenea poti citi mai multe pe internet. happy

| Al3xStoica explică:

Nimeni?