| baiatulxboyx a întrebat:

Salutare TPU, fac sala, iar azi cand am venit mi-am luat un baton proteic si cand am ajuns acasa ( dupa jumate de ora ) am mancat o banana. Are cevA?
La masa am mancat friptura de vitel si 3 frigarui. Are ceva daca combini mai multe feluri de carne?
Inca o intrebare. Am auzit ca ai nevoie de 2 grame de carbo pentru a absorbi un gram de proteina. Daca eu nu am mancat asa mult carbo, si mai multa proteina, ce se intampla cu proteina neasorbita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ce intelegi tu prin sala? Sala inseamna aparate pentru barbati Nu confunda ce faci tu Mai mult ca sigur nu sala faci

| TheLastHuman a răspuns:

Nu are nimic daca amesteci. nu e adevarat partea cu carbohidratii., intai fa un timp fara suplimente sa vezi unde e limita corpului tau si apoi poti incepe usor. trebuie sa-ti cunosti ff bine corpul inainte sa faci ceva de genul.NU FACI PT K ASA FAC TOTIwinking... cati ani ai?