| xDony a întrebat:

Salutare TPU, nici nu stiu cu ce sa incep pff, port aparat dentar de 16 luni am avut o problema cu dinti canini erau strambi ei bine acum s-a rezolvat treaba sta in felul urmator dupa dinti canini se afla nu stiu cum sa spun niste "colti" mai mici nu i'am vazut pana acum si m-am speriat.Acum nu stiu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Mergi la un dentist sa vada el ce ai tu acolo. stai linitit nu ai fi primul care trebuie sa se opereze sa-si scoata coltisorii si nici ultimul.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ești vampir...
Ce dracu nu știi ce ai în gură astae culmea!

| xDony explică (pentru Azµre):

Apoi vin la noapte sa te musclaughing)

| Azµre a răspuns (pentru xDony):

Ai grijă că mușc înapoihee hee

| ErrorFound a răspuns:

Colti? La mine maselele au in spate niste zimturi. Nu este o problema, unii oameni mai au asa ceva.

| xDony explică (pentru ErrorFound):

Mda exact ca la masele, ceva de genul.