| misker a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani, 4 luni si 24 de zile, cu 1.65 m inaltime.
Cat de normal este sau nu? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

E ok, esti cat mine laughing sunt fata si am 16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine, la 15 ani aveam 1.50, deci nu esti mic daca pentru asta iti faci griji.

| BlueEBirdD a răspuns:

Te referi la inaltime? E normal sa nu fii cat un "munte" la varsta asta! Depinde de obicei si de inaltimea parintilor ca doar daca ei sunt mici de inaltime nici tu nu vei creste foarte mult...Dar nu-ti face probleme pana la 18-20 de ani mai ai timp sa cresti!