| Lucian9811 a întrebat:

Salutare tuturor!
Am si eu un pui de Dog Argentinean si nu vede, doctorul veterinar o spus că nu i s-au dezvoltat pana la capat ochișorii in primele zile de viata.
Aveti vreo idee cum as putea sa-l ajut?
Ce alimente sau pastile sa-i ofer ca sa-si poata dezvolta ochisorii?
Doctorul o spus că sunt șanse să i se mai dezvolte ochii...nu îndeajuns încât să vadă perfect...dar testul in cat sa se poata orienta in spatiu.
Vreun sfat sau vreo idee?

3 răspunsuri:
| Stefanztl a răspuns:

Nu nu prea ai ce sa faci el

| Lucian9811 explică (pentru Stefanztl):

Nu exista nimic picături sau alimente ce sa i ajute dezvoltarea?

| Stefanztl a răspuns (pentru Lucian9811):

Nu cred eun fel de handicap