| legendrapper a întrebat:

Salutare tuturor! Am un proiect de facut la biologie si trebuie sa prezint "Statistici in lume la Bts uri la adolescenti" va rog mult daca poate cine va sa ma ajute cu acest proiect pentru ca nu gasesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dendoris a răspuns:

Poti sa te duci pe centura orasului tau si sa culegi de acolo statistici adevarate. Nu iti trebuie decat statistica si curaj.

| legendrapper explică (pentru Dendoris):

Faci misto mai bine tu pe centura cu raspunsurile astea

| Dendoris a răspuns (pentru legendrapper):

Eu iti dau o sursa buna pentru a face niste chestionare cu raspunsuri foarte exacte si tu te iei de mine...