| cristianmarian23 a întrebat:

Salutare tuturor!

Este cineva care si-a facut recent operatie de rinoplastie la doctorul Cotulbea din Timisoara?

As vrea sa stiu cat mai este pretul aproximativ pentru o rinoplastie.

Ar fi alte optiuni in ceea ce priveste operatia de rinoplastie? Un alt doctor mai bun?

As dori un sfat, va rog mult. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Acesta este numărul de telefon pentru programări:
L-am luat de aici (dacă acesta este doctorul de care vorbești): http://www.cotulbea.ro/
Sună la acel număr și vei obține informațiile de care ai nevoie; nu este obligatoriu să te programezi. La acel număr se pot obține și alte informații.
Sănătate și curaj!

| cristianmarian23 explică (pentru anonimg):

O sa vad zilele astea ce pot rezolva.

Multumesc de raspuns si de incurajarebig grin