| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tututor. Revin si eu cu o intrebare si vreau sa-mi dati niste raspunsuri serioase. Prietena mea are 20 de ani, 1.69 si undeva intre 49-52 de kg. Este inalta si slabuta asa ca profil, cu forme doar la fund sa zic, sanii ei nu prea sunt dezvoltati mai deloc, gen mici sa zic asa. Mama ei are un profil acceptabil la varsta ei ( Din spusele prietenei mele ). Credeti ca ar mai fi vreo sansa sa-i mai creasca? Nu se omoara atat de mult cu mancatul, dar nici cu sanatatea atat de bine ( in ultima perioada ), in fine nu stiu daca are legatura asta, totusi are deja o varsta si nu e sa spui ca are 16 ani si inca este in dezvoltare.
Astept pareri si sfaturi, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am 1.74m si la varsta ei aveam 50-52 kg.
Asadar pot spune din proprie experinta, ca atat sanii cat si restul formelor corpului, se pot schimba in cateva luni, fara probleme.
Sanii cresc hormonal, fiind influentati de mancarea de zi cu zi dar si de viata sexuala, in special daca ramane gravida.
Daca te deranjeaza formele iubitei, iar pentru tine este atat de important sa aiba sanii mari, cauta-ti alta fata, ca asteia nu-i vor creste rapid, daca nu ramane insarcinata.

| relian a răspuns:

Astepti sfaturi pentru ce anume? Sa iti dea cineva sfaturi cum sa-i creasca sanii iubitei tale?
Veziti omule de treaba lasa femeia in pace,daca o vrei asa bine, daca nu cauta una cu tate mari, daca asta te face happy.
Asa nu o sa gasesti niciodata o femeie perfecta, sau daca sunt fi sigur ca nu se uita aia la tine laughing
Daca este slabuta si cu fundul nitel bombat e super, dao mie daca nu-ti place ca n-are tate mari, mie imi plac femeile cu tate mai mici.
Daca o sa ai o femeie cu tate mari o sa vezi dupa ceva timp ca nu o sa iti placa asa de tare.Sau depinde stiu si eu unia asa vor fund mare si tate mari sa aiba pe ce pune mana laughing
Daca vrei sa ii creasca tatele,aia se poate numa cu silicon sau ce se mai foloseste, dar eu nu as pune o femeie sa faca asa ceva.
Sanii ei se vor mai mari dar f putin doara daca se va ingrasa, deci cand se ingrasa se ingrasa si sanii, dar atunci nu o sa iti mai placa ca e grasunica laughing deci cum o dai tot rau este.
Eu zic sa te multumesti cu ce ai, una cu de toate sigur nu o sa primesti ca nu esti milionar, daca erai milinar o aveai deja si nu mai intrebai pe aici.

| Bizon95 a răspuns:

"nu e sa spui ca are 16 ani si inca este in dezvoltare"
dezvoltarea la marea majoritate zdrobitoare a fetelor se termina la 14-15 ani!
nu ai vazut nici o fata de clasa a 8-a inalta de 1.70+?!?

sanii i se vor mai mari dupa ce face copii si alapteaza

in rest, nu prea inteleg cu adevarat fetish-ul cu sanii, iar, daca nu e respingatoare, o relatie de lunga durata se bazeaza pe, personalitate, dupa o vreme nu mai vezi chestii de genul asta (cum arata) pur si simplu devine parte din decor

| ywar a răspuns:

O scoti pe strasse? E un obiect de pus in vitrina? Dupa masuri e buna. Daca ai nevoie de ajutor, apeleaza cu incredere.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Si vrei sa-i dai upgrade acum sau ce? laughing) Accepto asa cum e

| Andra9pk a răspuns:

Nici macar prin ingrasare...(se va ingrasa la burta,coapse, solduri etc, dar sani nu.) Cand va fi gravida i se vor umfla sanii, dar vor reveni la normal dupa sarcina. Se tot spune ca anumite alimente ajuta la marirea sanilor, dar e gresit ..la varsta ei ajuta doar la fermitate. La fel si "cremele minune". solutia ar fi : silicoane/injectii aquafilling/injectii cu grasime proprie.