| Alves_Aslan_Robby_1998 a întrebat:

Salutare, voi cum ati procedat pentru a scapa de anxietate, atacuri de panica si dupa cat timp, eu sufar de mai bine de o luna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Am de 4 ani
... nu scapi niciodata inveti sa o controlezi

| zuzaaaaa a răspuns:

Sedatif. Îl poți lua și fără prescripție medicală, însă ar fi okay sa vizitezi și un medic specialist.

| Alves_Aslan_Robby_1998 explică (pentru zuzaaaaa):

Am fost la medicul de familie...toate analizele super bune, ekg super bun, a zis ca e pe psihic