| FloriBadea a întrebat:

Salutare,vreau sa va zic ca in urma cu 3 luni mi-a aparut pe mana un Chist sinovial.
Eu practic fotbal si astazi la antrenamente mi s-a spart, nu simt nici un fel de durere, doar putin mana acolo ciudata, credeti ca ar trebui sa ma sperii sau nu ma afecteaza cu nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Am avut si eu sub incheietura, l-am scos prin operatie. Daca s-a spart n-are nimic, e bine ca s-a retras, se va reabsoarbe.
Nu ai decat sa urmaresti evolutia lui daca se mai formeaza.

Sanatate.