| FanulMeu a întrebat:

Salutare!
Vreau și eu niște păreri despre produsul de slăbit Choco lite, a încercat cineva? Pe internet nu am găsit nici un review in afara de cele de pe site-uri sale oficiale.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cica merge cu 2 felii de tortwinking
Altele sunt suplimentele care te ajuta la ars mai repede GRASIMEA tinand si regim bineinteles.
Nu imi permit sa recomand pentru ca eu nu am specializari cum au depresivii de pe aici si oricum sunt scumpe, nu 50 lei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne... uita-te ce ingrediente are.De ce te-ar face sa slabesti? La o adica mai bine le iei separat, iesi mult mai ieftin laughing E un pret urias pentru scamatoria asta. Saaau. si mai bine! nu mai cauti solutii imediate de la teleshopping, produse fantoma care nu au nicio logica. Stii cum se slabeste? Deficit caloric. Adica sa mananci mai putin decat arzi. Si asta nu te costa nimic. Ba chiar faci economie! Mananci mai putin. Nu trebuie sa reduci la jumate, 300-500kcal in minus e foarte bine. Daca faci si niste sport ar fi super, dar deja...cer cam multe. Nu o sa arati ca un model maine sau peste 2 saptamani, cum promite tanti-actrita care promoveaza produsul, dar peste jumatate de an, un an, doi ani, o sa te uiti inapoi si o sa-ti multumesti!

| Bruno92 a răspuns:

Alea sunt fake. sport făcut regulat, cardio, fitness, și deficit caloric.

| ValentinGabi a răspuns:

Nu am încercat dar eu îți recomand să faci mai mult sport să ai o dietă bună si cu timpul o să slăbești