| anonim_4396 a întrebat:

Salutari.
De cateva saptamani ma confrunt cu o problema serioasa.
In urma partidelor de sex cu prietena mea (neprotejate), am tot inceput sa am probleme cu penisul (capul penisului).
Prima oara a inceput sa ma usture cand urinez si sa am puroi. Am rezolvat asta ducandu-ma la doctor.
Mi s-au facut analize, nu am avut nici o problema (boli cu transmitere sexuala) doar o mica infectie.
Dupa ceva timp facand-o din nou, a inceput sa-mi apara pete pe capul penisului si pielea fiind foarte rosie si uscata.
Acum, am un fel de ruptura cu puroi intre glanda si preput (mai jos de coroana capului).
Ma ustura mereu acum.
Pana merg la doctor, pentru cei care au mai avut si s-au confruntat cu problema asta, poate imi puteti da ceva sfaturi.
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa vezi ce se intampla dupa ce folosesti un unguent cum ar fi : Fluocinolon N, Baneocin, Asocilin, Fucidin, sau balsam cu extract de galbenele. Daca folosirea unguentelor uzuale cu continut antibiotic NU produc o ameliorare evidenta a situatiei precizate, va trebui in mod obligatoriu sa fii consultat ori de medicul urolog ori de medicul dermatolog. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ea era curata?

| Goete a răspuns:

E ceva normal, mai mult ca sigur (la cei care fac sex cu prietena ta)