| Zosima123 a întrebat:

Salutări prieteni.
Azi, toată ziua nu am avut nimic, în schimb acum seara de la ora 19:00 m-a luat o stare ciudată. Adică, aveam ceva de genul frisoanelor, lipsa de putere, somnolență, etc. Așa pățeam înainte de a face febră, când eram răcit. Insa acum nu sunt. Am fost in urma cu o săptămână și am avut și roșu în gât. Dar nu am făcut febră.
Apoi m-am culcat la ora 20:00, crezând că poate de la oboseală mi se trage. Insa se pare că am făcut febră! Și acum m-am trezit... Stau și mă întreb... Din ce cauza am făcut febră? Deoarece nu mai sunt răcit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ești răcit, adică gripat, vrei să spui. Răceala este viroză respiratorie, gripa are toate simptomele tale, plus febra.

| gabicoo a răspuns:

E viroză!
La fel mă simt și eu!

| BuLaNNNeL a răspuns:

Cred ca e un virus ceva. Si nepotelul meu s-a îmbolnăvit. Si multi alti copii

| MPersephone a răspuns:

Organismul e slabit, mai ales daca ai fost racit.

| RoDanny a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa te duci la un medic deoarece el stie cel mai bine ce ai si ce tratament o sa ti dea pentru a te face bine happy

| Navagio a răspuns:

Esti gripat para-sinus tie aliat.