| Dariuus2003 a întrebat:

Salutari TPU. Sunteti careva care v-ati inaltat foarte mult dupa 16 ani? Adica am de abia 170 si ma simt ciudat ca sunt asa de mic la 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

AM FOST UN COPCHIL MICUT... RAUUUU
pana in ultimul an de liceu, cand m-am inalatat ASA DE MULT
ca unul din fii marilor sportivi romani (NU am de gand sa spun care a fost, SORRY) si care facea culturism, si lua hormoni de crestere din clasa a 7a, s-a uitat la mine CU MULTA INVIDIE cand in liceu mi se uita de sus la cararea mea de pe mijloc din par, iar dupa aia, cand ne-am intalnit in tren, EU PUTEAM SA II MANANC SEMINTE IN CAP, asa, in gluma big grin

dupa aia am cautat pe cel google
fetele cresc pana la maxim 15 ani
BAIETII CRESC SI DUPA 22 DE ANI... RILI!

iar 1.70 la 16 ani e foarte bine, CHIAR FOARTE BINE

DECI, esti "mic" pe dracu'... daca eram IRL iti dadeam un spitz in fluierul piciorului sa lasi prostiile astea (si apoi mergeam la o bere mica... FARA ALCOOL PENTRU TINE sorry ^^ tongue~~~~ )

| Dariuus2003 explică (pentru Bizon95):

Vai deci cand vad oameni ce mi trimit o stare din astea efetiv jos palaria pentru dumneavoastra. va multumesc tare. si poate facem o exceptie?

| Bizon95 a răspuns (pentru Dariuus2003):

Cu placere

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu practic la 16 ani ai atins inaltimea medie a barbatilor din Romania si totusi te simt ciudat ca esti mic?

| Andreeush a răspuns:

Te simți mic la 1, 70?
Cred că nu știi ce vorbești.

| Donsavas a răspuns:

Nu mai mânca la ore târzii si dormi mai mult noaptea. Așa te vei înălța, dormind somnul de noapte.

| andiceasu95 a răspuns:

Multi isi doresc inaltimea asta laughing