| GGabiy a întrebat:

Scuze daca nu am nimerit categoria.Pai, azi am avut un vis ca mor electrocutat, in vis simteam cum nu ma mai pot misca si inima se opreste..., apoi m-am trezit.Ce inseamna asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Visele sunt doar rezultatul activitatii creierului, a subconstientului, nu reprezinta nimic.Si eu am cateodata astfel de visr, si nu se intampla nimic.Stai fara grija.
Zi faina.

| anonimg a răspuns:

Probabil din cauza ca ai mancat ori gras seara, ori te-ai culcat cu burta plina.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Teama de necunoscut poate crea, in vis, evenimente aparent ciudate. Cauta sa dezvolti in mod constient actiunea din timpul visului si vei reusi sa intelegi situatii din lumea reala, care iti sunt mai putin cunoscute.
Bafta deasa si succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.Ai avut doar un vis.

| mimimumu a răspuns:

Biblia spune sa nu dăm importanta viselor.Ele aveau importanta in timpul Vechiului Testament.De cand Iisus s-a înălțat la Cer, se spune ca nu mai trebuie sa le dăm importanta (nr.viselor).Nu stiu ce spune stiinta despre asta.Cauta si tu in alte surse si informeaza-te.

| HideMyName a răspuns (pentru mimimumu):

Ia lasa-l pe acel isus! El nu are nici un sens, si daca ar fi existat ar fi mort demult.P.S: voi care va inchinati la isus, care a murit de cand, la alti morti nu gasiti sa va inchinati?!

| mimimumu a răspuns (pentru HideMyName):

Ai gândire limitată?!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mimimumu):

Daca-ti doresc sa ai, in intreaga viata, tot ce isus iti poate oferi : te superi?
nu?
pai... nici altceva sa nu ai parte!

| GGabiy explică (pentru mimimumu):

Multi de aici ați atins prostia/nesimțirea absoluta

| HideMyName a răspuns (pentru mimimumu):

Mata are

| mimimumu a răspuns (pentru HideMyName):

Ma-ta *

| HideMyName a răspuns (pentru mimimumu):

Sa stii mimimumu ca nu toti trebuie sa fie crestini ca tine! Eu urasc pe acel hidos isus,
si de-aia am scris acolo ce am scris.Tu nu trebuia sa spui ca am minte limitata daca nu sunt crestina ca tine! Voi crestinii sunteti mai rai ca noi!

| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Nu va mai drogați!

nimic, ce sa însemne? laughing

| Gameru123 a răspuns:

Nu inseamna nimic