| IonelSurubel a întrebat:

Se mai face controlul medical in clasa a 8-a la scoala, pentru fisa medicala? Si daca da, ce te intreaba, ce faci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi da, a facut, insa nu cred ca asa se facea, a fost cam in bataie de joc. Asistenta doar ne-a cantarit, ne-a masurat (imbracati si incaltati, scazand 1-2 cm) si dupa ne-a luat pulsul.

| IonelSurubel explică (pentru anonim_4396):

Pai asta ne-a facut noua la inceputul anului? Mai facem ceva si acum, la sfarsitul anului?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonelSurubel):

Nu stiu. Noi am facut asta acum nici 2 saptamani.Nu am facut nimic la inceputul anului.

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Care este grija ta, mai exact?

| IonelSurubel explică (pentru Donsavas):

Nu am nicio grija, doar am intrebat.