| anonim_4396 a întrebat:

Se poate ca un chist sebaceu de pe scrot cat un bob de mazare sa provoace mancarime si durere daca este apasat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îl apeși și nici nu te joci cu el... Dacă îl storci, se poate infecta, și datorită fatpului că-i pe scrot, e fde așteptat să se infecteze. Totuși, incompetența se lasă cu repercursiuni...

Ca să-ți răspund la întrebare, oare când pui presiune pe o vânătaie, doare? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Repercusiuni

| BuGsstormbunny a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, doare.