| Chirea_Silvana_2001 a întrebat:

Se poate plăti la McDonald’s cu card de bonuri de la UP Dejun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pe site-ul oficial se gasesc afiliatii din program.
Alegi in stanga "Card de masa" si judetul in care te afli si gasesti partenerii serviciilor UP.
Am dat o scanare pentru Iasi, iar McDonald's apare printre ei. Nu e exclus sa fie la nivel national, dar poti intreba mai intai la fast-food (ca sa fii sigura). Consulta adresa de mai jos:
https://upromania.ro/parteneri-afiliati/harta-afiliati/