| calugaruandreea a întrebat:

Se pricepe cineva la nutritie? Adica daca stie cineva ce vitamine ar fi bune unui sportiv? astept cat mai multe pareri si informatii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tiriboxi a răspuns:

Buna Andreyutza referitor la problema ta exista o modalitate sanatoasa pentru a proteja organismul si anume folosind vitamine minerale oligoelemente naturale contribuim la buna functionare a acestuia daca vrei mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com sau tel0765949501

4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna Andreyutza am de facut o mica precizare nr telefon scris de mine este gresit corect este 0765948501

| Stef44 a răspuns:

Pai e destul de clar ca e bine cu cat sunt mai multe vitamine adaugate in alimentatia unui sportiv. Nu cred ca se poate spune ca numai unele sunt importante, avand in vedere ca toate au rolul lor. Mai important ar fi de unde le iei, si cel mai bine ar fi sa le iei din fructe si legume, nu din pastile. Bafta, si spor la sportwinking

| calugaruandreea explică (pentru Stef44):

Sportulde performanta necesita si alte vitamine inafra de fructe si legume, cu atat doar nu se poate, efortul este prea mare

| Stef44 a răspuns (pentru calugaruandreea):

Raman la parerea mea, dar daca vrei tu asa mult poti sa incerci Isostar.