| AcTy a întrebat:

Seara cand incerc sa ma culc am tot felul de ganduri si ma tot trezesc, sunt foarte stresat in ultima perioada cu licenta, admiterea si examenele, acum parca imi e frica sa dorm

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Dacă ai avea o iubită care sa te consume inainte de culcare vei adormi instantaneu
așă că celaltă soluție este PUNE MÂNA PE CARTE să fii bazat pe tine
pune si niste bani in buzunar

eu am rezolvat problema
câte o dată visam că nu am pantaloni sau pantofi dar era exact ca in realitate cu strada mnea orasul meu hainele mele

Si am rezolvat problema m-am dus in viata reală și am pus in câteva locuri prin oraș câte 500000 lei in banknote de 100000 lei apoi m-am dus când s-au schimbat banii si am schinmbat banknotele respective si am lasat 200 lei împărțiți in 4 locații prin oraș
Pt că rezolvă atât problemele din vis cât Doamne ferește și pe cele din viata reală dacă se dărâmă blocul sau ia foc si imi trebuie o pâine in vis sau in realitate

apoi am pus bani prin toate buzunarele pe la toate hainele
eu nu mai am haine care sa nu aiba bani in ele o medie de 45 lei

si acum mă culc cu bani in buzunare si gata dorm bine si stiu ca am si dolari si euro si lei si ruble si lei moldovenesti asa ca daca pica o tara o economie poate ca mai ramane china sau rusia si tot am o banknota care sa fie buna de ceva sau o moneda de aur in buzunar atat in viata reala cat si in vis

asa ca acum pot sa dorm linistit ca am bani si pe card
i-am imprastiat asa
de la evrei stiu sa nu pui toate ouăle într-o singură traistă.

Dar să vezi intr-o zi am visat ca am făcut rost de 3 saci cu bani de aur si i-am pus în bucătărie si când am deschis ochii am fugit direct in bucătărie sub masă și am fost foarte dezamagit când am vazut ca nu mai erau banii acolo

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Un pahar de vin