| Marmotini a întrebat:

Secreții maronii înainte de ciclu. Uneori chiar cu mici cheaguri de sânge. Sunt pe anticoncepționale de 1 an și luna asta a trebuit sa iau 2 săptămâni antibiotic. Mâine ar trebui sa îmi vina ciclu. Ar trebui sa ma îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Heavenonearth a răspuns:

Nu,sunt secreții normale iar dacă persistă, mergi la medic. Nu înțeleg de cei iei anticonceptionale așa de mult?! :O